Тарҷумаи outspoken бо тоҷикӣ

outspoken

бепарда, рӯйрост, сареҳ

Талаффуз /aut'spoukən/

сифат

  • 1

    бепарда, рӯйрост, сареҳ
    даҳондарида, белагом, белаҷом